Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Steam, ilk çıktığı yıllarda Valve tarafından üretilen oyunların lisanslarını koruma altına almak için geliştirdiği bir programdı. Fakat günümüzde neredeyse çoğu oyun steam üzerinden satılmakta ve indirilebilir hale gelmektedir. Steam’in en büyük avantajı sahip olduğunuz bir oyunu istediğiniz her yerdeki bilgisayardan oynayabiliyor olmanızdır.

Steam’e giriş yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparsanız oyun listeniz gelecektir. Boş olan oyun listenizi doldurmak için steam’in internet sitesi üzerinden oyunlar satın alabilirsiniz. Ülkemizde satışa sunulmadan Steam üzerinden çıkan oyunları hızlı bir şekilde oynamaya başlarsınız.

Online Oyunların Ortak Noktası: Steam İndir

Steam indir üyelerine zaman zaman tanıtım amaçlı kampanyaları sunmaktadır. Yeni çıkacak oyunları 1-2 günlüğüne ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlamaktadır. Sürekli olarak kendini geliştiren ve yenileyen Steam’den arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde erişim istediğiniz tüm oyunları oynamanız mümkündür. Online olarak oynanabilen oyunlara arkadaşlarınızı davet edebilir veya onların anlık olarak hangi oyunları oynadığını görüntüleyebilirsiniz. Steam üzerinden edineceğiniz tüm arkadaşlıklar oyun ile ilgili olduğundan eğlenceli vakit geçirebilmeniz için tasarlanmıştır.

Binlerce Oyunu Satın Almak için: Steam İndir

Tüm Dünya genelinde 70 milyona yakın kişinin kullanmakta olduğu Steam binlerce oyuna ev sahipliği yapmaktadır. Durum böyle olunca her oyunseverin mutlaka bilgisayarında bulunması gereken bir yapım olduğunu anlayabilirsiniz.

Steam
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 37 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Valve Corp.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Steam için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?