Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Yandex Internet Tarayıcısı

Son zamanların popüler arama motoru olan ve çıkış ivmesini sürekli yukarıya doğru taşıyan Yandex’in kullanıcılarına iyi bir internet deneyimi kazandırmak amacıyla tasarlamış olduğu tarayıcıyı hemen indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Tarayıcı Olmaya Aday

Tasarım ve kullanım olarak Chrome’a benzemekte olan Yandex Browser aynı tarayıcı tabanını kullanmaktadır. Bir tarayıcının yapabildiklerinin hepsini daha hızlı bir şekilde yapabildiğinden Yandex Browser’ı seçeceğinizi tahmin ediyoruz. Sık kullanılan web siteleri listesi, sayfaları ekstra hızlı yükleme, hızlı Yandex üzerinden arama yapabilme gibi özellikleri beraberinde getirmektedir.

Hızlı ve Stabil Bir Tarayıcı

Yandex Browser indir ile Yandex servislerinden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Haritalar yardımıyla tüm ülke üzerindeki trafik bilgisine erişebilir ve yola çıkmadan gideceğiniz güzergahı belirlersiniz. Ayrıca arama motoru olarak kullanabildiğiniz adres çubuğuna yazmış olduğunuz bir kelime yanlış tuşlanmışsa Yandex bunu anlayıp size düşündüğünüz seçeneği sunabilmektedir.

Geçmiş Aramaları Yandex Browser ile Yönetin

Tarayıcı geçmişlerine tam olarak erişebilir ve istediğiniz zaman silebilirsiniz. Ayrıca tarayıcı ayarlarınızı, internet geçmişinizi, kayıtlı şifreleri ve sık kullanılanlar listenizi otomatik olarak kullanmakta olduğunuz farklı bilgisayarda ki tarayıcıya aktarma şansı sizlere verilmektedir.

Anlık Koruma Altında Olun

Yandex Browser’ın tamamen güvenli bir ortam oluşturmasının sebebi arkasında Kaspersky gibi bir koruyucunun bulunmasıdır. Siz internet sitelerine giriş yaparken tarama yapılacak ve tehdit oluşturabilecek bir unsur varsa haberdar edileceksiniz. Aynı şekilde indirme işlemi başlamadan karşıdaki dosya taranacak ve güvensiz ise indirmenize izin verilmeyecektir.

Yandex Browser
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 52 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Yandex
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Yandex Browser için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?