Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

En İyi Internet Tarayıcı

Google Chrome, internet tarayıcıları arasında en sade görünüme sahip ve hızlı olması sebebiyle tercih edilen bir tarayıcıdır. Arayüzünün, diğer tarayıcılara nazaran daha elverişli kullanımı ve Google güvencesi altında kullanıcılara sunulmasıyla kısa zaman içerisinde milyonlarca bilgisayara yüklenmiş ve şu anda herkes tarafından tercih edilmektedir. Uzantılarının fazla olması ile internet eğlencesini daha farklı bir boyuta taşımaktadır.

Chrome tarayıcınıza kendinize özel temaları yükleyebilirsiniz. Store altından binlerce temaya ulaşabilecek ve hızlı bir şekilde indirme işlemini gerçekleştireceksiniz. Bunun dışında tarayıcıya entegre edilen, oyun ve eklentileride ayarlamanız mümkün hale geliyor. Uygulamalar bağımsız çalıştığından dolayı herhangi bir çökme durumunda diğerleri etkilenmeyecektir.

Sekmeler arasındaki geçiş mantığıyla kurulu olan Chrome’da aktarma en hızlı yapılacaktır. Arama kutusu sizin herşeyiniz olacaktır. Oraya web adresi dışında Google üzerinden arama yapmak istediğiniz kelimeyide yazabilir ve sonuçların görüntülenmesini bekleyebilirsiniz. Google Chrome indir olması sizi yanıltmasın, varsayılan arama motorunuzu değiştirdiğiniz taktirde arama kutusuna yazdıklarınız sizin dilediğiniz yerden aranmaya başlayacaktır.

En çok ziyaret ettiğiniz web sayfaları artık hızlı erişebilmeniz adına anasayfanızda bulunacaktır. Chrome tarayıcınızı ilk açtığınızda karşınıza çıkan sitelere tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca kimlik hırsızlığından şüphelendiğiniz sitelerde Chrome sizi uyaracak ve bu siteyi ziyaret etmemeniz konusunda sizi ikna etmeye çalışacaktır.

Geçmişinizde yer almasını istemediğiniz sayfalara giriş yapacağınız anlarda Gizli Mod’a geçiş yaparak dilediğiniz gibi sörf yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Ayrıca dosya indirmeleri yaptığınız anlarda farklı bir pencere açılmayacak ve tek ekran altında tümünü görebileceksiniz.

Chrome’a giriş yaptığında sizden Google hesabınız sorulacaktır. Mutlaka Google hesabınız ile giriş yapın. Çünkü bilgisayarınıza format attığınızda ayarlarınız silinecektir. Ancak tekrar kendi hesabınızla Chrome’a giriş yaparsanız tüm uygulamalar ve ayarlar geri gelecektir. Google hesabınızda tüm Chrome ayarları otomatik olarak yedeklenmektedir.

Google Chrome
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 304 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Google
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Google Chrome için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?