Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Driver & Sürücü Yedekleme Programı

Driver Genius programı çok kullanışlı bir programdır ve bilgisayarınızın hızını düşürmemenize yarayacak çok aktif bir programdır. Bu program ile sürücülerinizi EXE dosyası içerisine yedekleyebileceksiniz. Program ile aygıt sürücülerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Sürücülerinizi Winrar veya Winzip uzantıları ile yedekleyebilir veya EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz. Dilerseniz sürücülerinizi otomatik kurulumlu olarak EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz. Dosyanızı MSDOS altında çalıştırarak birden çok bilgisayara da yükleyebilirsiniz.

Programın sihirbazı sayesinde dosya yedeklemesi çok kolay olacak ve adım adım dosyalarınızı yedekleyebileceksiniz. Mevcut sürücüleriniz hakkında ayrıntılı bilgiler alabileceksiniz. Program veritabanında yaklaşık olarak 30.000 den fazla donanım ve 1000 den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur. Eski sürücülerinize de dönebilmek için Driver Genius programını kullanarak kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Driver Genius programı ile donanım sürücülerinizi de zahmet etmeden kolaylıkla güncelleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda mevcut bulunan geçersiz ve gereksiz sürücülerinizi program ara yüzünden silerek bilgisayarınızın performansını yükseltebilirsiniz.  Ayrıca bu sayede bilgisayarınızın güvenliğini de arttırmış olacaksınız. Programın diğer güzel bir özelliği ise nVidia ekran kartlarının ayar panellerinde görünmeyen birçok özelliği açar ve bu sayede ekran kartı ayarlarınız üzerinde, Overclock, AVP, Fan kontrol, OpenGL ayarlarını görebilir ve dilediğiniz gibi ayarlar yapabilirsiniz. Overclock ayarları yaparken de dikkatli olmalı ve mevcut ekran kartınızı yakmamaya dikkat etmelisiniz.

Driver Genius
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 12 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Driver-Soft Inc.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Driver Genius için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?