Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

AC3 TR Dil Paketi

Assassin’s Creed, karşımıza çıkmış olduğu ilk oyunla gönlümüzde taht kurmayı başarmış ve sürükleyici atmosfer sayesinde kendisine hayran bırakmıştır. Oyun 2. versiyonunda Osmanlı Cumhuriyeti’ne ait Constantinopole (İstanbul) şehrine oyuna dahil etmesiyle birlikte Türk oyuncular tarafından takipçi sayısını arttırmıştır. Assassin’s Creed karşımıza 4. oyunuyla kendisini bir hayli geliştirmiş olarak çıkmaktadır. Grafikler ve sesler DirectX 11 desteğini arkasına alıp bizleri sanal dünyadan çıkarıp gerçekçiliğe doğru götürmektedir.

1700 yılların ortasında geçen oyunda kendi kabileniz için mücadele edecek ve insanların hayatta kalabilmesi adına çeşitli suikastler düzenleyeceksiniz. Kimslere gözükmeden ve izinizi belli etmeden size verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışın.

Dünya Tarihi’nde olan ve gerçekliği bulunan tarihsel olayları farklı bir kalemle ele alan Assassin’s Creed 3 bolca konuşma ve altyazı içerdiğinden oyunseverler oyunu anlamakta ve görevleri yerine getirmekte biraz güçlük çekmektedirler. Bunun üzerine Türk oyuncular toplanarak oyuna Türkçe yama çıkarmayı başarmışlardır.

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama indirmek istiyorsanız sitemizde ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır. Yama kurulumunda yapmanız ve yapmamanız gerekenler indirmiş olduğunuz dosyanın içerisinde yazmaktadır. Yükleme talimatlarına uymadığınız taktirde oyunda hasarlar oluşabilir ve dolayısıyla yama çalışmayıp, oyunu tekrar yüklemeniz gerekecektir. Bunlara engel olmak için değiştireceğiniz dosyaları yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

Assassin’s Creed 3 (TR) Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 72 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici OyunÇeviri
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Assassin’s Creed 3 (TR) Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?