Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Web Resimleri Düzenleme Programı

Adobenin ürettiği en çok web tasarım faaliyetlerinde kullanılan çok geniş ara yüzlere sahip ve kullanımı çok kolay olan bir programdır. Bu program Adobe Photoshop kadar gelişmiş değildir. Fakat kullanımı Photoshop programına göre çok daha kolaydır. Program genellikle web tasarım işleri ile ilgilenenler için bir nimettir. Programın kullanımı ise basittir.

Program üzerinden çeşitli logolar, çeşitli bannerlar ve web siteniz için dilediğiniz grafik tasarımlarını yapabilirsiniz. Program üzerinde tasarladığınız programları animasyon şeklinde yapabilir ve GİF uzantılı olarak da kaydedebilirsiniz.

Adobenin bütün programları birbirleri ile bağlantılı ve bir programda yaptığınız bir grafiği diğer programlarda çeşitli şekillerde şekillendirebilirsiniz. Mesela Adobe Dreamwawer programı Fireworks programının editörüdür. Dreamwawer editöründe de uygun grafikler tasarlayabilirsiniz.

Photoshop üzerinde tasarladığınız grafikleri PSD olarak kaydedip, firefox programı üzerinden editleyebilir çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Tam tersi işlem Firefox uygulaması için de geçerlidir. Yine aynı şekilde fireworks programında tasarladığınız grafikleri PSD olarak kaydedip photoshop programı ile açıp layerler ekleyebilir ve çeşitli editler yapabilirsiniz.

Adobenin programlar arası geçişleri ve bağlantılarının olması da kullanıcıları çok daha profesyonel hale getiriyor ve ürünlerin de profesyonel olmasına olanak sağlıyor. Bu kadar karışık göründüğüne bakmayın ve gözünüzü korkutmayın. Tasarlamak istediğiniz bannerları logoları ve çeşitli grafikleri en kolay olarak Fireworks programında tasarlayabilirsiniz. Programlar arası geçişleri ve bağlantıları zamanla öğrenecek ve profesyonelleşeceksiniz.

Fireworks ile pikseller arasında işlemeyi son derece kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Vektörler arasında geçiş yapabilmek, vektör boyutlarını düzenlemek için web tasarım işiyle uğraşanların vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

İndirmiş olduğunuz Adobe İndirme Yardımcısı ile programın deneme sürümünü ücretsiz bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Süre dolduğundan lisans satın almanız istenecektir.

Adobe Fireworks
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR / EN
  • Toplam İndirilme 245 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Adobe
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Adobe Fireworks için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?