Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

YouTube Video İndirme Programı

Son yıllarda interneti kullanma amacı çoğu kişinin video izleyerek eğlenmek olmuştur. Internette izlenilen videoları daha sonra arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza izletmek istediğinizde tekrar erişim imkanı bulamayabilirsiniz. Çünkü milyonlarca videonun bulunduğu sitelerde arama yapıp bulabilmek, samanlıkta iğne aramaya benzemektedir. Videolar arasında geçiş yaparken nereden geldiğinizi farkıan varmaz ve çok hoşunuza giden bir videoyu o anda indirmek ve arşivinize katmak isteyebilirsiniz.

VideoGet, sizlere internet üzerinden video yayını yapmakta olan sitelerden istediğiniz videoyu tek bır tıkla bilgisayarınıza kaydetme imkanı sunmaktadır. İndirmiş olduğunuz videoları otomatik olarak farklı formatlara çevirebilir ve görüntü kalitesini düşürüp, diskinizde daha az yer kaplamasını sağlarsınız.

VideoGet aracılığıyla indirmiş olduğunuz video dosyaları FLV uzantılı olacağından ihtiyacınız olan bir medya oynatıcı yazılım yoksa izlemekte sorun yaşayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan her türlü video formatını açmayı başarabilen oynatıcıları sisteminize kurabilir veya dönüştürme işlemi sırasında Windows Media Player’ın rahatlıkla açabildiği, Avi, mpeg vs. video formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği ve basit bir arayüze sahip olan Videoget’e giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan adres kısmına videonun bulunduğu URL’yi yazmak olacaktır. Ondan sonra indirme tuşuna basarak tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız indirme işlemi sırasında kesintiye uğurarsa tekrar geri geldiğinide kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden toplu indirme işlemlerinde sorun yaşamadan amacınıza ulaşmış olursunuz.

VideoGet
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 84 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Nuclear Coffee
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

VideoGet için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?