Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Görüntülü Konuşma & Mesajlaşma Programı

Msn popülerliğini kaybetmesi ile birlikte çoğu kişi skype programına yöneldi. Msn ve skype programı kısa bir süre önce birleşerek skype da birleştiler. Artık skype adınızın dışında msns hesabınızla da skype da oturum açabileceksiniz.

Kolay kullanımı ve estetik ara yüzü ile skype insanları kendine çekmektedir. Sesli ve görüntülü konuşmalarda takılma olmaması ve dilerseniz skype sabit hat gibi kullanabilmeniz anlık mesajlaşma programları arasında skype’yi bir adım öne taşıyor.

Skypenin bir diğer pozitif yani ise wi-fi hizmetinin bulunması. Dünyadaki binlerce şifresiz wi-fi ağının bulunduğu skype wi-fi de kolayca şifresiz bir kablosuz ağ bulabilir ve yazışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Msn ve skype’in birleşmesi ile birlikte artık hotmail hesaplarımızla skype’ye giriş yapabilmekteyiz. Skype açtığımızda yan taraftaki microsoft hesabı ile oturum aç seçeneğini tıkladığımız zaman oturumumuzu msn hesabımızla açabiliriz.

Skype’nin bu hizmetlerinin yanında sms ile de mesajlaşa bilirsiniz. Skypenin bu hizmetlerinden faydalanabilmek için skype kontörü almanız yeterli. İsterseniz konuştuğunuz kadar ödeyin isterseniz aylık abonelik ücreti ile istediğiniz kadar konuşun. Skypenin bu özelliği sürekli yurt dışı ile görüşme yapan kişiler tarafından çokca kullanılmaktadır. Fiyatları normal sabit hatların neredeyse 3 te birine denk geliyor.

Skype programı türkçe dil desteği ile de kolay bir kullanım sağlıyor. Gelişmiş seçenekleri sayesinde yazışmalarınızın geçmişini tutabilir veya silebilirsiniz.

Skypenin gelişmiş seçeneklerinin yanında sosyal ağlarla olan bağlantıları ile tek bir ekrandan tüm sosyal ağlarınızı yönetebilirsiniz. Kişiler sekmesinden skype kişilerini ve outlook kişilerinizi ayırabilirsiniz. Kişi engelleme seçeneği ile sizleri rahatsız edenleri engelleyip silebilirsiniz.

Skype dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma programıdır. Ülkemizde daha yurt dışındaki kadar yaygınlaşmamıştır. İnternetten tanışacağınız farklı insanlarla skype indir üzerinden görüntülü konuşabilir ve samimiyetinizi artırabilirsiniz. Skype tüm telefon ve tabletlerinizden kullanabilirsiniz.

Bu sayede arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız aksamaz ve 7/24 iletişim içerisinde olabilirisiniz. Android ve İos cihazlarınızda marketten skype indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlerinizi skype indir üzerinden kolaylıkla yürütebilir tablet ve akıllı telefonlarınızdan da yazışmalarınızı takip edip devam ettirebilirsiniz. İşlerinizi aksamadan yönetebilir sorunlara karşı önlem alabilirsiniz.

Dünyadaki milyonlarca kişi gibi sizlerde skype kayıt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skype
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 38 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Skype Inc.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Skype için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?