Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Alternatif Medya Oynatıcı

Realplayer programı bir alternatif medya oynatıcısı olarak gözümüze çarpmaktadır. Realplayer en eski medya oynatıcısı programlarından biri olma özelliği de taşımaktadır. Bir internetten video izleme aracı olarakta kullanılmaktadır. Yeni versiyonuyla web video izlemeye uyumlu hale getirilerek çevrimiçi bir şekilde yani internet bağlantısı olması halinde yüzlerce videoyu izleme şansına sahip olacaksınız. Aynı zamanda büyük video oynatım sitelerindeki videoların da kolayca indirilmesini sağlayan Realplayer programı alternatif medya oynatıcısı kategorilerinde en çok tercih edilen program olarak göze çarpmaktadır.

Realplayer programı birçok kolaylığı içinde barındıran program olma özelliği taşımaktadır. Sadece tek bir tıklama ile yüzlerce videoyu karşınıza çıkartmaktadır ve istediğiniz video paylaşım web sitesindeki videoları hızlı bir şekilde indirmenizi sağlayan realplayer programı aynı zamanda videoları kolayca açmanıza da yardımcı olmaktadır. Programda bulunan editör denilen bölüm ile indirdiğiniz videodaki istemediğiniz kısmı kolayca çıkartabilirsiniz. Video üzerinde oynama yapmanıza da izin veren bu program arşiv yapmanız için de büyük bir imkân olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca facebook üzerinden paylaşılan videoları programdan da takip edebilir aynı zamanda izleyebilirsiniz.

Realplayer programının bir diğer özelliği ise gizli klasör oluşturma seçeneğidir. Yani, kısaca anlatmak gerekirse. Sizin için özel videoları ve kimsenin açmasını istemediğiniz videoları sizin için kitleyerek ve gizleyerek sizden başka kimsenin o videolara ulaşmamasını sağlamaktadır. Sizde bu anlattığımız olanaklardan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken programın ücretsiz sürümünü indirip keyfinize bakmaktır.

RealPlayer
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 63 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici RealNetworks
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

RealPlayer için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?