Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Resim Düzenleyici

Photoscape ile fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilir, çeşitli efektler verebilir, beğenmediğiniz resimlerde oynama yaparak daha orjinal bir hale getirebilir, vesikalığa benzer fotoğraflarda saç ve göz rengini değiştirebilir, kırmızı göz düzeltme özelliğini kullanabilirsiniz.

Son zamanların çılgınlığı haline gelen fotoğraf efektlerinin tamamı program içerisinde bulunmaktadır ve her yaş grubundan insanın kolay bir şekilde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Sade ve kullanışlı arayüzünün yanı sıra Türkçe dil desteğiyle beraber gelmesi ülkemizde Photoscape‘i alanında lider kılmaya yetmektedir.

İstediğiniz klasör içerisindeki tüm fotoğrafları aynı pencere üzerinde ufak olarak görüntüledikten sonra istediğiniz düzenlemeleri toplu bir şekilde yapmanız mümkündür. Arkaplanı değiştirebilir, resmi mozaik yapabilir, filtrelere tabi tutabilir, boyutunu değiştirebilir, aydınlığı azaltıp arttırabilir, beyaz dengesini düzenleyebilir, resimde istediğiniz yerlere balon içerisinde yazı ekleyebilirsiniz. İnsanların son günlerde sıkça kullanmak istediği resim düzenlemeleri Photoscape indir içerisinde bulunmaktadır.

Resimleri birleştirerek tek resim düzeni haline getirebilirsiniz. Ayrıca resimleri arka arkaya ekleyip GIF uzantılı hareketli dosyalarda oluşturabilmeniz mümkündür. RAW uzantılı fotoğraf dosyaları bildiğiniz gibi fazla yer kaplamakta ve kalitesi düşük olmaktadır. Bu uzantıyı JPG formatına dönüştürecek ve kaliteden tasarruf edeceksiniz.

Resim dosyalarını düzene sokmak isteyenlere özel olarak toplu isim değiştirme aracı bulunmaktadır. Aynı klasör içerisindeki resimleri sırayla ve hızlı bir şekilde ismini değiştirebilir düzenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Photoscape
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 72 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Mooii Tech
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Photoscape için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?