Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Torrent İndirme Programı

BitComet stabil çalışması ve güvenilir olması sebebiyle torrent indirme programları arasından en çok tercih edilen olmaktadır. Aynı işlevi yapan programlara nazaran daha kolay ve sade tasarıma sahip menüsü bulunmaktadır. Bu yüzden her türlü kullanıcıdan ilgi görmektedir.

Torrent son zamanlarda internet ortamında en çok tercih edilmekte olan dosya paylaşım platformudur. Torrent’e gösterilen ilgi arttığından dolayı torrent indirme programları çoğalmaktadır. Ancak en eskileri piyasayı sırtında taşımaktadır. Tecrübelerle yontulmuş olan BitComet tercih edebileceğiniz ilk torrent programı arasında gelmektedir.

Diğer torrent programlarında olduğu gibi BitComet indirilen dosyaların hızlarına limit koyabilme şansını kullanıcılarına vermektedir. Eksik bir dosya için torrent dosyasının tamamını indirmenize gerek yoktur. Yükleme listesine almadan önce açılan torrentin içindekileri görebilir ve sadece seçeceğiniz dosyaların indirilmesini sağlarsınız. Listeye aldığınız torrentler sizin belirlediğiniz zamanlarda başlayabilir veya sırası gelmeden yükleme işlemine geçilmez. Dosyaları indirmeye başlamadan önce tüm özelliklerinin listesini ekranda görebilirsiniz.

Onlarca torrent dosyası aynı anda indirilirken bile arkaplanda sessizce çalışmakta olup, sistem kaynaklarınızı minimumda kullanacaktır. Sizin bilgisayarınızdan dosyaları çekmekte olan kullanıcıların IP adreslerini engelleyebilirsiniz. Böylelikle istenmeyen durumların önüne geçmiş olursunuz. Dosya indirme ve yükleme ortamındaki kullanıcılarla konuşabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Büyük boyutlu dosyaları indirme zamanı internet bağlantınıza göre değişiklik göstereceğinden bilgisayarınızın monitörünü kapatıp evden gidebilirsiniz. İndirme işlemi bittiğinde BitComet otomatik olarak bilgisayarınızı kapatabilecektir.

Ücretsiz olarak dağıtılmakta olan BitComet’i tercih etmeniz için bir çok sebep bulunmaktadır. Hızlı ve herkes tarafından tercih ediliyor olması başlıca nedenlerindendir.

BitComet
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 13 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici BitComet
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

BitComet için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?