Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz CD/DVD Yazma Programı

Ashampoo Burning Studio, CD  & DVD ve BluRay yazımı için kullanılabilecek, sade arayüzü sayesinde tüm işlemleri ana menüsünden halledebileceğiniz bir veri yazdırma aracıdır. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere 2 farklı sürümü mevcuttur. İndireceğiniz versiyon ücretsiz olacağından bazı özellikleri kısıtlanmıştır. Ancak esas amacınız olan yazdırmaları sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio programını diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise optik diskler üzerinde güncelleme imkanını sizlere veriyor olmasıdır. Boş bir diske yazım işlemini yaptıktan sonra, tekrar üzerine farklı dosyalar ekleyebilir ve USB disk gibi kullanabilirsiniz. Yazdırma sırasında unutmuş olduğunuz dosyalar için ekstradan disk harcamamış olursunuz.

Yapmış olduğunuz disk yazdırma işlemlerine nazaran sisteminizdeki sizin için önem taşıyan dosya veya klasörlerinde yedeklemesini Ashampoo Burning Studio ile yapabilirsiniz. Sihirbaz yardımıyla belirtmiş olduğunuz alanı yedekler ve dilediğiniz zaman oluşturulan dosyadan geri yükleyebilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio ile arabanızda veya farklı cihazlarınızda dinleyebilmek için en kaliteli MP3 veya AUDIO CD’lerini yaratabileceksiniz. Ayrıca oluşturmuş olduğunuz CD’nin bir kopyasını harddiskinizde tutmak istiyorsanız sıkıştırma özelliği sayesinde istemiş olduğunuz yerde saklayabileceksiniz.

Video yazdırmaları ise bildiğiniz gibi BluRay, VCD, SVCD gibi yazımları desteklemektedir. Kaliteye göre düzenleyebilir ve seçimlerinizi yaparsınız.

Programı Türkçe kullanabilmek için bir kere mahsus olmak üzere ayarlar kısmından dil seçimini yapmanız gerekecektir.

Ashampoo Burning Studio
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 4 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Ashampoo
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Ashampoo Burning Studio için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?