Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

En İyi Dosya Paylaşım Siteleri

  Eğer sizler de kulandığınız cihazlar üzerinden kolayva dosya paylaşımı yapmak isterseniz makalemiz üzerinden sunacağımız 11 harika dosya paylaşım araçlarını inceleyebilirsiniz. Makalemizde hakkında bilgiler sunduğumuz bu harika 11 dosya paylaşıma araçları sayesinde artık cihazınız üzerinden diğer cihazlara çok daha hızlı ve kolay bir şekilde dilediğiniz dosyalarınızı gönderebilirsiniz. Peki cihazınız üzerinden kolayca dosya paylaşımı yapabileceğiniz bu harika 11 faydalı araç nelerdir dilerseniz hemen bu sorumuzun cevaplarını sizlere ve merak edenlere sunalım.

  Bulut depolama: Bu harika araç sayesinde dosyalarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Neredeyse tamamının dosya paylaşımına izin verildiği bu harika uygulama aynı zamanda son dönemlerin en fazla tercih edilen dosya paylaşım araçları arasında bulunmaktadır.

  Stream File: Bu harika uygulama sadece 300 MB dosya gönderimine izin vermektedir. Dilerseniz bu harika uygulamadan da faydalanabilirsiniz.

  Sendpace: Dosya paylaşımı konusunda faydalanabileceğiniz harika uygulamalardan biri de sendpace uygulamasıdır. Uygulama sadece 300 MB'ta kadar dosya gönderimine izin verebilmektedir.

  Email Large File: Dosya gönderimi konusunda sizlere tavsiye edebileceğimiz harika 11 uygulamadan biri de email large file uygulamasıdır. Bu harika uygulama ise sadece 200 MB'ta kadar dosya gönderimine izin verebilmektedir.

  TeraShare: Günümüzün dosya gönderimi konusunda çokça tercih edilen uygulamalarından biri de hiç kuşkusuz TeraShare uygulamasıdır. Bu harika uygulama sayesinde sınırsız dosya paylaşımı yapabilmektesiniz.

  JumboMail: Kayıt olunurken 5 GB'ta kadar dosya paylaşımı yapabileceğiniz bu harika uygulama da günümüzün en fazla tercih edilen dosya paylaşım uygulamaları arasında yer almaktadır.

  File Dropper: Dosya paylaşımı hakkında sizlere tavsiye edebileceğimiz harika uygulamalardan biri de fel dropper uygulamasıdır. Bu harika uygulama sayesinde 5 GB'te kadar dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

  Filemail: Dosyalarınızı kolayca paylaşabileceğiniz harika uygulamalardan biri de Filemail uygulamasıdır. 30 GB'te kadar dosya paylaşmanıza izin veren bu harika uygulamanın en belirgin özelliklerinden biri de kullanımının oldukça kolay olmasıdır.

  WeTransfer: Dosya paylaşımı konusunda son dönemlerin en fazla tercih edilen harika uygulamalarından biri de Wetransfer uygulamasıdır. Kayıt olmaya gerek dahi kalmadan bu harika uygulama sayesinde 2 GB'ta kadar dosya gönderimi yapabilmektesiniz.

  MediaFire: Dosya paylaşımı hakkında faydalanabileceğiniz harika uygulamalardan olan MediaFire uygulaması sayesinde toplamda 50 GB'ta kadar dosya paylaşımında bulunabilmektesiniz.

  Transfernow: Dosya paylaşımı hakkında sizlere tavsiye edebileceğimiz harika uygulamalardan biri de Transfernow uygulamasıdır. Bu harika uygulama sayesinde 3 GB'ta kadar dosya gönderimi yapabilmektesiniz.

  Görüldüğü üzere cihazlarınız üzerinden kolayca dosya paylaşımı yapabileceğiniz 11 harika uygulamalar bulunmaktadır. Sizler de son dönemlerin en fazla tercih edilen bu dosya paylaşım uygulamalarından faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey internet dünyasına giriş yapmak ve bu harika dosya paylaşım uygulamalarını indirmektir. Bu ayrıntı hakkında da sizlere bilgi sunduktan sonra kolayca dosya paylaşımı yapabileceğiniz 11 faydalı araç nedir hakkındaki makalemizi burada tamamlamaktayız.

BU GALERİYİ PAYLAŞ
Benzer Galeriler

En İyi Dosya Paylaşım Siteleri için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?