Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Apple tarafından Macintosh işletim sistemlerinde internete giriş amacıyla yapılmış olan tarayıcı artık Windows sürümlerinde sorunsuz olarak kullanılabilecektir. iMac cihazları kullanıp Safari‘ye alışkın olanlar artık Windows tabanlı işletim sistemlerinde kaldıkları yerden devam edebilirler.

Safari, Apple firmasının yaratmış olduğu diğer ürünlerle optimize olarak oldukça kullanışlı biçimde çalışabilmektedir. Örneğin son zamanlarda sıklıkla kullanılan iTunes, tarayıcı üzerine entegre olabilmekte ve müzik yönetimlerinizi yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Diğer tarayıcılara ilham kaynağı olan sekmeli geçiş menüsü bulunduğundan, farklı pencereler açmadan internette gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Safari performans bakımından diğer tarayıcılara nazaran oldukça hızlıdır. Kullandıkça aralarında ki farkı rahatlıkla anlayacağınızdan eminiz. Yapımcılarına göre Safari diğerlerinden iki daha fazla hızda sayfaları açabilmektedir.

Safari internet sitelerinde bulunan üyelik sistemlerine yapmış olduğunuz girişleri sizin isteğinize bağlı olarak aklında tutmakta ve bir daha ki ziyaretinizde yazmanıza gerek kalmamaktadır. Ayrıca gezinti esnasında sinir bozucu olan tüm reklamları, açılır pencereleri rahatlıkla engelleyebilmektedir. Daha önceden doldurmuş olduğunuz formları otomatik olarak tamamlamak istiyorsanız Safari size ilaç gibi gelecektir.

Ücretsiz olarak dağıtılmakta olan Safari’yi Apple güvencesi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Safari
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 13 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Apple
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Safari için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?