Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

MineCraft Oyunu (Demo)

Minecraft, sonsuzluğun içerisinde kaybolmuş olan farklı dünyaların bulunduğu yerlerde kendinizi tekrar keşfederek gizem dolu hikayeleri ortaya çıkardığınız bir oyundur. Işıklar söndüğünde ve hava karardığında canavarlarla mücadele edip hayatta kalma çabası göstereceksiniz.

Oyun son zamanlarda popülaritesini gitgide arttırmaktadır. 2 boyutlu grafiklerine rağmen senaryosu oyunu çekici kılmaktadır. Minecraft tam olarak bir mühendislik oyunudur aslında. Doğadan elde ettiğiniz madenler sayesinde kendi evlerinizi istediğiniz şekilde inşa edebilirsiniz. Ancak elinizi çabuk tutmanız gerekecektir. Çünkü gece olduğunda etrafı canavarlar basacak ve elinizde envanterler yardımıyla onlarla kozlarınızı paylaşacaksınız. Tek amacınız hayatta kalmaktır. Sabah olduğunda ise onlar ışıktan korkarak uzaklaşacak ve tekrar inşa işlerinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Internet üzerinden arkadaşlarınızla veya evinizde tek başınıza Minecraft oynayabilirsiniz. Toplu olarak oynadığınızda farklı binalar inşa edebilir ve zorluklara birlikte göğüs gerebilirsiniz.

İndireceğiniz sürüm Minecraft’ın demo versiyonudur. Oyunun videolarını izleyip demosunu oynadıktan sonra beğenirseniz online olarak satın almanız gerekiyor. Bu oyuna verilen parayı düşünmeyin. Çünkü gerçekten hakkını verecek ve sizi kendisine bağlayacaktır.

Aşağıdaki videoda profesyonel bir Minecraft oyuncusunun ne kadar hızlı yapılar inşa edip canavarlarla burun buruna gelme esnasında neler yaptığını görebilirsiniz.

Minecraft
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 5 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Mojang Synergies AB
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Minecraft için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?