Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Video Format Dönüştürme Programı

Format factory programı yardımıyla müzik, video ve resim dosyaları arasında format değişikliği yapabilir ve dönüştürme işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Program sayesinde websitelerinde yayınlama amaçlı video kalitelerini düşürerek boyutlarını azaltabilir, resimlerin istenildiği ebatlarda olarak duracağı yerlerde göze çarpmasına engel olabilir veya müzik dosyalarındaki kaliteyi arttırarak sesin daha iyi çıkmasını düzenleyebilirsiniz.

Format Factory ile yapabileceklerinizi kısaca anlatmak gerekirse, Audio CD olarak adlandırılan ve Track formatında bulunan ses CD’lerini Mp3 formatına hızlı bir şekilde çevirebilirsiniz. DVD’lerde bulunan videoları istediğiniz uzantıda (.avi , .mpeg vs.) çevirmeyi sorunsuz olarak yapacaksınız. Ayrıca DVD veya CD’leri .ISO formatında kayıt altına almanız mümkündür. Resim dosyalarında ise, kesme, kırpma, belirttiğiniz açıyla döndürme ve boyutlarını düzenleyerek tekrar kaydedebilirsiniz.

Format Factory medya dönüştürme programını kullanmanız için Türkçe dil desteğiyle beraber gelmesi yeterli bir özellik oluyor gibi gözüksede, dönüştürme işlemi yapılırken dosyanın isminin korunması artı puanlarına eklenmiştir. İşlemcinizin yeteceği hızda dönüştürme işlemi yapacak bile olsanız, eşzamanlı olarak işlerinizi yürütebilir ve bunlar arkaplanda çalışırken siz farklı işlere yoğunlaşabilirsiniz. Herhangi bir kasma gibi durum söz konusu bile olmayacaktır.

Sade bir arayüze sahip olması sebebiyle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan sihirbaz yardımıyla hangi dosyanın dönüştürmeye uğrayacağını, ne gibi değişiklikler olacağını, nereye kaydedileceğini ayarlamanız kolay olacaktır.

Ücretsiz olarak dağıtılmakta olan Format Factory, yeni nesil medya formatlarından geride kalmamaktadır. Bunlara ayak uydurabilmek için üretici firma sürekli olarak güncelleştirmeler yayınlamayı ihmal etmiyor.

Format Factory
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 24 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici FormatFactory Int.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Format Factory için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?