Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

FIFA 2014 Türkiye Ligi 2017-2018

EA Sports’un 2014 yılı için çıkarmış olduğu FIFA oyununda bildiğiniz gibi Türkiye Ligi bulunmamaktadır. Sizlerin oyundan daha fazla zevk alabilmesi adına çıkarılan yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Artık FIFA 14 oyununuzda Türkiye Ligi’ni gerçek kurallarına göre oynamanın keyfini yaşayacaksınız. Tüm oyuncular, takımlar, logolar, stadyumlar, kupalar gerçekte olduğu gibi oyuna eklenmiştir.

Oyunun çıkış tarihinden kısa süre sonra yapımları biten ve sonunda sizlerle buluşan FIFA 14 Türkiye Ligi Yaması, kendi tutmuş olduğunuz takımları seçip arkadaşlarınızla kapışmak için oyunu daha heyecanlı hale getirmektedir.

Spor Toto Türkiye Ligi’nde bulunan takımların en son güncel kadroları oyuna yansıtılmıştır. Ara transfer döneminde yapılan değişiklikler ilerleyen günlerde çıkacak olan yama ile oyuna yansıtılacaktır. Her zaman bizleri takip etmeye devam ederseniz yeni yayınlanacak yamalardan haberdar olabilirsiniz.

Oyunun yaması 5 partlı dosyadan oluşmaktadır. Kurulumu tamamlayabilmeniz için tüm partları indirdikten sonra herhangi bir klasöre çıkartmanız gerekiyor. Ondan sonra yama kurulumuna başlayabilir ve RAR dosyası içerisinden çıkan Benioku dosyasındaki adımları takip ederek yama kurulumunu sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Aksi taktirde oyununuz zarar görebilmektedir. Her ihtimale karşılık kurulum işleminden önce oyununuzun yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

FIFA 14 Türkiye Ligi Yaması
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 12 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeYama
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

FIFA 14 Türkiye Ligi Yaması için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?