Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Call of Duty Modern Warfare 3 Türkçe Yama 1.0

COD3 Modern Warfare 3 TR Yama

COD MW3 TR Türkçe yaması oyunun yazılarını ve konuşmalarını %100 oranında Türkçe yapmayı başarmaktadır. Oyun içi konuşmalarda Türkçe olduğundan tamamen Türk yapımı bir oyun oynarmış gibi hissedecek ve kendinizi oyunun başından alamayacaksınız. Call of Duty Modern Warfare 3, önceki oyunun bittiği yerden devam ederek seriyi sürdürmektedir. Bu oyundaki görevlere bakacak olursak şimdiye kadar yapılmış COD’lar arasında en heyecanlı ve gerilim dolu olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Call of Duty Modern Warfare 3 , bir önceki oyuna kıyasla hatalarından arınmış ve birazcıkta olsa grafiklerin kalitesi yükseltilmiştir. İndireceğiniz yama sayesinde oyundaki konuşmalar Türkçe olacak ancak altyazılar İngilizce kalacaktır. Fakat konuşmalar Türkçe olduğundan altyazılara ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyoruz. İlla okumak istiyorum diyorsanız biraz beklemeniz gerekecektir. Yakın tarihte çıkacak olan versiyon 2 ile bu eksiklik tamamen ortadan kalmış olacaktır.

Call of Duty Modern Warfare 3 Türkçe Yama kurulumu oldukça basittir. Tek yapmanız gereken boyutu büyük olan dosyanın inmesini beklemek olacaktır. Ardından inen dosyayı açarak oyunun yüklü olduğu klasör otomatik olarak tespit ettirin ve yükleme işlemine başlayın. Kayıtlı oyunlarınızın zarar görmemesi açısından yükleme işleminden önce yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

Call of Duty Modern Warfare 3 Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 233 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici OyunÇeviri
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Call of Duty Modern Warfare 3 Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?