Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Televizyon İzleme Programı

Antensiz TV aracılığıyla internet bağlantınız sayesinde ulusal ve yerel yayın yapmakta olan tüm kanalları ücretsiz olarak HD görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Kanallara hızlı erişim sağlarken isteğinize bağlı olarak radyo kanallarını da dinleme şansınız bulunmaktadır.

Antensiz TV sizlere televizyon kartına ihtiyaç duymadan neredeyse artık evlerin tamamında olan internet bağlantınızı faydalı bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ülkemizin büyükşehirleri olan Ankara, İzmir ve İstanbul’un MOBESE kameralarına bağlanıp o anda neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz.

Antensiz TV içerisinde bulunan gelişmiş sohbet sistemi aracılığıyla programı kullanan veya internet sitesi üzerinden erişen kişilerle iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Hangi programın hangi kanalda olduğunu ve saat kaçta başladığını öğrenmeniz için kolay bir yöntemdir.

Tutmuş olduğu takımın maçlarının skorlarını öğrenmek isteyen kişiler için programın canlı maç sonucu bölümü bulunmaktadır. Ayrıca canınız sıkıldığında oyunlar bölümünden sizlere özel yayınlanmış oyunları oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İzlemekte olduğunuz TV kanalında görüntü donmaları oluşuyorsa bunun program ile bir alakası yoktur. Tamamen yayın yapan kuruluş tarafından oluşan bir hatadır veya o anda kanalı izleyen kişi sayısı fazla olduğundan destek verilemiyor olabilir.

İsmine baktığınızda sadece televizyon izleme programı olarak algılanan Antensiz TV aslında kompleks bir programdır ve sizlere canlı maç sonucu takibi, oyun oynama, video izleme, radyo dinleme ve mobese kameralarını izleme şansını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Antensiz TV
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 55 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Antensiz TV
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Antensiz TV için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?