Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Muhasebe Programı

Turquaz, işyerinizde veya ofisinizde ücretsiz olarak şirketinizin muhasebe bilgilerini tutabileceğiniz açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Kullanıcıların isteklerine fazlasıyla cevap verebilmektedir. Diğer ücretli yazılımların yapabildiklerinin tümünü Turquaz Muhasebe Programı ile uygulamaya sokabilirsiniz.

Lisanslı bir muhasebe programı satın almadan önce mutlaka Turquaz’ı denemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü işlerinizi göreceğine inanırsanız gidip tomarla para vermek zorunda kalmazsınız. Ayrıca sade arayüzü ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Turquaz Muhasebe Programı, geliştirilmiş raporlama sistemi ile sadece kağıt üzerine döküm yapmamaktadır. Excel, HTML, CSV gibi dosya formatlarıyla kayıt yapabilir ve bilgisayar ortamında tablolar aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

İş yerinizde belirlemiş olduğunuz bir ana bilgisayar üzerine kurulum yaptıktan sonra diğer bilgisayarların buna bağlanarak çalışmasını ve tüm verilerin tek bir çatı altında toplanarak erişebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı platform üzerinde çalışmanız size dağınık olmamayı ve hızlı iş yapabilmeyi getirecektir. Kullanıcıların hepsine erişim hakkı tanıyıp istemediğiniz değişikliklerin yapılmasını engellersiniz.

Türkçe ve İngilizce dil desteğiyle gelen Turquaz Muhasebe Programı kullanıcıların isteğine göre kolay bir şekilde farklı dillere çevrilebilmektedir. TXT dosyasında kayıtlı kelimeleri tek tek istediğiniz dile çevirirseniz program hızlı bir şekilde farklı lisanlara doğru yönelecektir.

Turquaz Muhasebe Programı
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 18 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Turquaz
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Turquaz Muhasebe Programı için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?