Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Program Kaldırıcı

Revo Uninstaller, bizlere Windows’un kendi bünyesinde bulunan Program Ekle/Kaldır bölümünün çalışmadığı ve yetersiz kaldığı zamanlarda devreye girerek silinmeyen dosyaları silmenizi sağlayan bir yazılımdır. Program Ekle/Kaldır ile silinen program veya oyunlarında arkasında artıklar bıraktığını önceden yüklü olduğu klasörlere girip görebilirsiniz. Eğer klasörlerde bulunmuyorsa mutlaka kayıt defterinizde veya geçici klasörlerde programın halen sabit diskinizi dolduran, sisteminizi sekteye uğratacak dosyaları bulunuyor olabilir. Tüm bunlardan kurtulmak ve tam kapsamlı bir silme işlemi yapmak istiyorsanız Revo Uninstaller kullanmanız gerekmektedir.

Revo Uninstaller kullanımı ise oldukça kolaydır. Açılmış olan menüde yüklemiş olduğunuz yazılımın adını arama kutusuna yazdıktan sonra ufak çaplı bir tarama başlatılacaktır. Tarama bittikten sonra size kaldırmış olduğunuz yazılımın gerisinde neler bıraktığını ve ne kadar yer kapladığını görebilir, devam ettiğiniz taktirde komple silebilirsiniz.

Gerçek amacı gözükmeyen dosyaları silmek olsa da, Revo Uninstaller içerisinde bir kaç yardımcı modül ile gelmektedir. Revo Uninstaller yardımıyla Microsoft Office programının geçici dosyalarını temizleyebilirsiniz. Ortak kullanılan bir bilgisayarda yapmış olduğunuz Office çalışmaları sizin göremeyeceğiniz bir klasörde tutuluyor olabilir. Bu yüzden farklı kişilerin eline geçmemesi açısında mutlaka temizlemenizi tavsiye edebiliriz.

Revo Uninstaller, sisteminizde bulunan eş dosyaları, internet çerezlerini ve geçici dosyaları tek tıkla yok edebilmektedir. Windows’un sizin kullanmanıza izin vermediği ancak işletim sisteminiz içerisinde bulunan diğer araçları farklı yöntemlerle kullanabilirsiniz. Açılışta çalışmasını istemediğiniz programları listeden düzenleyebilir veya ekleme – çıkarma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Revo Uninstaller, geri dönüşüm kutusuna atmadan silme özelliği sayesinde, silinmiş olan dosyaların bir daha farklı kişilerin eline geçmesini engelleyecektir. Harddiskinizin manyetik alanından tamamen kaybolacaktır.

Ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber gelen Revo Uninstaller, ücretli sürümüyle kullanıcılara daha farklı deneyimler yaşatabilmektedir. Programın temel özelliklerini kullanacağınız ücretsiz versiyona size yetersiz kaldığında internet sitesi üzerinden ufak bir ücret karşılığında satın almanız yeterli olacaktır.

Revo Uninstaller
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 3 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici VS Revo Group
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Revo Uninstaller için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?