Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

PES 2014 Türkçe Spiker Yaması

Türkçe spiker ile PES 2014 türkçe spiker’ü daha keyifli ve heyecanlı oynayabilirsiniz. PES oyununun üretici firması her yıl yeni seriler çıkartmakta ve oyunculara sunmaktadır. Günümüz oyun teknolojisinde en çok oynanılan oyunlar ise futbol oyunlarıdır. Oyuncular her yıl yeni çıkacak olan PES serisini takip ederler ve yeni serileri oynarlar. Her yıl yeni serilerin çıkmasının sebebi ise, PES oyununun içerisinde bulunan takımlar ve oyuncular reel yaşamda ki futbol takımları ve oyuncularıyla uyumludur. Yani yeni çıkan PES serileri o yıl ki futbol takımları ve oyuncularıyla eş zamanlı olarak üretilir. PES oyunlarının ise en büyük özelliklerinden biride futbol oyuncularının reel yaşamda ki performanslarının oyun içerisinde de bulunması, futbol takımlarının reel yaşamda ki gücü, takım ruhu oyun içerisinde de bulunması oluyor. PES 2014 serisi ile birçok yeni özelliklerde gelmiştir. Bu özelliklerden en önemlileri, oynanabilirliğin iyi olması, şut çekerken, pas atarken, orta açarken topa daha gerçekçi vurulması ve şut çekme kolaylığı gibi özellikler gelmiştir. Ayrıca yeni futbol oyuncuları eklenmiştir ve oyuncuların reel yaşamda ki performansları da oyunlara eklenmiştir. PES 2014 serisinde maç yapılan ortama duyarlı olarak takımların psikolojileri de değişmektedir. Yağmurlu bir havada takım daha yavaş hareket ediyor, yıkılan bir takımın morali düşüyor ve performansı azalıyor. Oyuncuların ve takımların bu gibi tavırları da oyunun daha da gerçekçi olmasını sağlıyor.

Farklı Bir Atmosfer için PES 2014 Türkçe Spiker’i Denemelisiniz

PES 2014 türkçe spiker yaması indir büyük bir heyecanla satın aldık. Bilgisayarımıza kurduk ve oynamaya başladık. Mükemmel eklentiler ve yeni özelliklerle oynamaya başladık. Fakat bir şeyin eksik olduğunu gördük. Türkçe dil eklentisi. Ne kadar acıdır ki oyun şirketleri çıkarttıkları oyunlarda Türkçe dil eklentisi bulundurmuyorlar. Oyunların içerisinde birçok dil eklentisi bulunduğu halde neden bizim dilimiz yok diye düşünmüyor değil insan. Bunun birçok nedeni olabilir. Ülkemizi ve ülkemiz insanlarını, insan yerine koymuyor olabilirler veya en önemlisi ise ülkemiz insanları genellikle oyunları satın almaktan çekiniyor ve korsan oyun oynuyorlar. Büyük ihtimalle bu sorunun kaynağı da budur. Bu şekilde düşünmek te yanlıştır bir nevi. At gözlüklerimizi çıkaralım ve bu duruma bir bakalım. Ülkemiz insanın ortalama olarak geliri 900 TL. Açlık sınırı 2000TL ve bir oyuncu bir oyuna 150 200 TL gibi bir miktarı nasıl versin ki. Bu açıdan baktığımız zaman da ülkemiz insanlarının neden oyunlara para vermediği anlaşılıyor. Şimdi gelelim PES 2014 Türkçe spiker eklentisine. Oyununuzu oynarken eksik olan bir şey vardı hani. İşte o da Türkçe dil yaması ve spiker eklentisi. Bazı gönüllü arkadaşlar tarafından yapılmış ve en iyi seslendirme spikeriyle üretilmiş bu yamayı sitemizden güvenilir ve en hızlı şekilde indirebilirsiniz. PES 2014 Türkçe spiker eklentisiyle maçlarınızı doyasıya keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz.

Linkler yenilerek hizmetinize sunulmuştur. Artık PES 2014 oyunun ücretsiz olarak Türkçe spiker ile oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

PES 2014 Türkçe Spiker
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 10 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeSpiker
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

PES 2014 Türkçe Spiker için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?