Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

PES 2013 Türkçe Spiker Yaması

Uzun süren bekleyişlerin sonunda nihayet piyasaya sürülen PES 2013 Türkçe Spiker Yaması oyunseverlerin oyundan alacağı zevki ve bağımlılık derecesini bir hayli arttıracak gibi gözüküyor. Playstation ve bilgisayar ortamında en çok tercih edilen, her yaştan kesimin oynamayı başarabildiği futbol oyunu PES 2013 artık yıllardır hayalini kurduğumuz ve bizim anlayacağımız biçimde Türkçe anlatımla karşımıza çıkıyor. %100 oranında oyun içi anlatım Türkçeleştirilmiştir.

PES 2013 Keyfini Türkçe Spiker ile Yaşayın

2010 yılından bu yana bizlere Türkçe Spiker çalışmasını aktarmayı başaran arkadaşlara bir kez daha buradan teşekkür ediyoruz. Pes 2013 oyunu için çıkarılan 4. versiyon Türkçe Yama olduğundan dolayı tüm hataları düzeltilmiş ve herhangi bir sorun yaşamamanız için sizlere sunulmuştur. Windows XP ve üzeri bir işletim sistemine sahipseniz yamayı rahatlıkla kurabilirsiniz. Ancak her ihtimale karşı oyunun yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

PES 2013 Türkçe Spiker Kurulumu Nasıl Yapılır ?

PES 2013 Türkçe Spiker yamasının kurulumuna başlamadan önce oyunu kapatın. Kurulum esnasında bazı dosyaların adını tamamen değiştirip, farklı yerlere kopyalamanız gerekecektir. Bu yüzden oyunun açık olması durumunda bu tür değişikliklere izin verilemeyecektir. İndirmiş olduğunuz klasörün içerisinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bir metin dosyası bulunmaktadır. Eğer onu okumadan ve aşamaları atlamadan yükleme işlemine başlarsanız mutlaka hata yapacağınızdan emin olabilirsiniz. İlk kurulumda mutlaka sizlere anlatılanları takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

PES 2013 Türkçe Spiker
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 5 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeSpiker
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

PES 2013 Türkçe Spiker için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?