Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Görüntülü Konuşma Programı

Paltalk üzerinden dünyanın her bir noktasındaki insanlarla web kameranız sayesinde görüntülü, mikrofonunuz sayesinde sesli olarak konuşma yapma imkanınız bulunmaktadır. Girmiş olduğunuz kanallardaki insanlarla isterseniz birebir görüşme başlatabilir, dilerseniz herkesi bir araya davet edip toplu olarak tanışma düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz ancak reklamlı olarak hizmet vermekte olan görüntülü chat programı eskisi gibi sadece yazı olarakta konuşma imkanını sizlere sunuyor.

Sohbet etmek istediğiniz kategoride bulunan kanallara giriş yapabilirsiniz. Yani siyaset ile ilgili konuşmak istiyorsanız politika kanallarına, eğlence amaçlı muhabbet etmek isterseniz komedi kanallarına, oyunlar veya ekonomi gibi konularda konuşmak istiyorsanız ilgili kanalara girmeniz yeterli olacaktır. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya hizmet vermekte olan Paltalk yabancı dilinizi geliştirmenize şans veriyor.

Kendi kanallarınızı yaratma olanağınızın bulunduğu Paltalk programında arkadaşlarınızla veya iş yerinizdeki kişilerle toplantı düzenleyebilirsiniz. Şifre koyduktan sonra istenmeyen kişilerin girişini engellemiş olursunuz. Paltalk içerisinde bulunan eğlenceli oyunlar karşınızdaki kişiyle güzel anlar geçirirken muhabbet etmenize izin verebiliyor.

Reklamlı versiyonu ücretsiz olarak sunulmakta olan Paltalk’ın dilerseniz ücretini ödeyip profesyonel versiyonuna geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle can sıkıcı hale gelebilen reklamlardan kurtulmuş olursunuz.

Paltalk
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 17 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Paltalk
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Paltalk için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?