Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Medya Yöneticisi

Nero Kwik Media, alışılmış Nero yazılımlarının dışına çıkarak bu alanda fark yaratacak gibi gözüküyor. Popüler medya dosyalarını görüntüleyebileceğiniz ve her zaman elinizin altında bulunması gereken, sizin isteğinize bağlı olarak CD veya DVD yazım özelliklerini bulunduran bir araçtır.

Bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarını açabilir, video formatındaki dosyaları izleyebilir, kendinize özel çalma listelerini oluşturduktan sonra internet ortamında paylaşıma açabilir, bilgisayarınıza USB yoluyla takmış olduğunuz medya aygıtlarında bulunan resim, müzik veya video dosyalarını otomatik olarak tanıyıp programın içerisine atabilir, en kaliteli biçimde bu dosyaları CD ortamına aktarabilirsiniz.

YouTube üzerine Nero Kwik Media aracılığıyla video paylaşımında bulunabilirsiniz. Ayrıca CD Rom’unuzda bulunan Audio CD’leri otomatik olarak ses dosyası formatına çevirebilir veya hiç bir değişiklik yapmadan sadece dinleyebilirsiniz. Kurulum esnasında otomatik olarak Audio CD’leri algılama özelliği açık olduğu taktirde, aygıtınıza takılan bir CD taranacaktır.

Harddiskinizde ki tüm ses dosyaları müzik kütüphanesine aktarılacağından buradan hızlı arama yapmanız mümkündür. Sanatçı adı, müzik türü, albüm adı, yayınlanma tarihi vb. gibi filtreleme ve arama seçeneği bulunuyor.

Nero firması tarafından geliştirilmiş olan Nero Kwik Media kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakta ve yardımcı araç olarak yerini almaktadır.

Nero Kwik Media
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 2 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Nero
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Nero Kwik Media için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?