Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

GTA VC İstanbul City Yaması

Tarihten bu yana İstanbul’un birçok isminin bulunmasının yanında İstanbul Dünya üzerinde en çok bilinen metropol bir şehirdir. İstanbul bir hayal şehridir ve neredeyse birçok insanın yaşamak istediği muhteşem bir şehirdir. Türkiye tarihinde birçok yazar İstanbul hakkında şiirler yazmış, birçok yazar İstanbul hakkında makaleler ve kitaplar yazmıştır. Ama ne kadar acıdır ki günümüzde ki İstanbul Osmanlı döneminde ki gibi bir İstanbul değildir. Güzelliklerinin yanında kötülükleri de bulunmaktadır. Bu ekolojik dengenin getirmiş olduğu kötülüklere rağmen İstanbul yine de birçok kişinin hayalidir ve yine de birçok güzelliğinin olması, kötülüklerinin üzerini kapatıyor ve bizlerin hafızalarında her zaman güzel bir yer ediniyor.

İstanbul’da Geziniyormuşcasına : GTA Vice City İstanbul Yaması

İstanbul, günümüze kadar birçok şarkıda yer edinmiş, birçok şiirde yer edinmiş ve birçok filmlerde söz konusu olmuştur. En çok teknolojik faaliyetler orada yapılmakta, diziler filmler orada çekilmekte ve birçok önemli kuruluşlar bu yeri göğü altın olan şehrimizde bulunmaktadır. Gelişen oyun teknolojisi ile birlikte, oyunlarda İstanbul’un adının geçmesi dışında oyunların birçoğu İstanbul’da geçmektedir. Örnek olarak Assassin’s Creed 2 serisinin Revolotion adlı oyunu tamamen İstanbul’da geçmektedir. Bu tarihi oyun aslında Konstantin dönemi tarihini konu edinmektedir. Assassin’s creed ve bazı oyunlarda İstanbul konu edinmekte veya İstanbul bulunmaktadır.

İstanbul Şehri’nin Keyfini Yaşayın: GTA Vice City İstanbul Yaması

GTA Vice City adlı oyunu birçoğumuz duymuş ve birçoğumuz oynamıştır. GTA’nın ise birçok serisi bulunmaktadır. Ama günümüze kadar en çok oynanan serisi ise GTA Vice City’dir. GTA’nın bu sürümünün ise birçok yaması bulunmaktadır. Fakat en güzel yaması ise GTA Vice city ve İstanbul yamasıdır. Bu yamayı bilgisayarınıza indirip kurarak şehrimizi tanıyıp, oyun içerisinde birçok görevler yapıp keyifli dakikalar geçirebileceksiniz. GTA Vice City ve İstanbul yaması ile GTA’nın en güzel yamasını oynayabilecek ve kendinizi sanki İstanbul’daymış gibi hissedebileceksiniz. Bu güzel yamayı sitemizden sorunsuz bir şekilde indirebilir, yamanızı bilgisayarınızda kurulu olan GTA Vice City oyunun üzerine kurup sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde ki arabalar bile Türk üretimi arabalardır.

GTA Vice City İstanbul Yaması
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 34 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici _Denizerus_&Nidokral
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

GTA Vice City İstanbul Yaması için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?