Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

FIFA Manager 13 TR Dil Paketi

FIFA Manager 13, EA Sports tarafından hazırlanan ve her sene yenilikleri üzerine ekleyip oyunseverlerin karşısına çıkan bir futbol menejerlik oyunudur. FIFA Manager 13 oyununda bir futbol takımının başındaki kişinin yapabildiklerinden daha fazla yetkiniz bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz takımı başarıya doğru götürmek için her türlü çabayı gösterecek ve sonunda mutlu sona ulaşmak için mücadele edeceksiniz.

Takımınıza transferler yapabilir, oyuncuları özel antremanlara tabi tutabilir, kadronuza alt yapıdan yetenekleri oyuncuları dahil edebilir, taktikleri ayarlayabilir, oyuncuları satabilir ve stadyumunuzu, tesislerinizi genişletebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek ve yazmakla bitmeyecek her türlü şeyi yapabildiğiniz FIFA Manager 13  oyununda kişisel gelişiminiz ve aile yaşantınızla ilgilenmenizde mümkündür. Kendinize bir ev, araba, yat vs. gibi kazandığınız paralarla satın alabilirsiniz. Başarınız arttıkça kazandığınız para yüksek olacağından daha lüks bir yaşantıya adım atacaksınız. Ayrıca evlenip çocuk sahibi olduğunuzda mutlu olacağınızdan eminiz.

Bu kaliteli oyun piyasaya çıktığında tamamen İngilizce olarak geldiğinden yabancı dili olmayan oynamakta oldukça güçlük çekmektedir. Oyunun içerisinde fazlasıyla yazı olduğundan ve oyun neredeyse yazı üzerine kurulu olmasından dolayı FIFA Manager 13 Türkçe Yama çalışmaları da uzun sürmüştür. Ancak sonunda sizlere özel olarak sitemizden yayınlamaktayız. Oyunun %80’lik kısmı Türkçe olacaktır. Oynamanız ve oyundan tat almanız için yeterli bir rakamdır.

Kurulum ise oldukça basittir. İndirmiş olduğunuz dosya içerisinden çıkanları, oyunun kurulu olduğu dizinde fmdata/eng klasörünün içerisine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kuruluma başlamadan önce oyunun kapalı olduğundan mutlaka emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde kopyalama işlemi başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

FIFA Manager 13 Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 945 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeYama
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

FIFA Manager 13 Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?