Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Tır Simülasyonu

Tır Simülasyon Oyunu arasında en kaliteli seri olan Euro Truck Simulator 2. oyunuyla karşımıza başarılı bir şekilde çıkmaktadır. Önceki versiyona göre daha göze hitap eden oyunda, yapılan tasarım ve yollar gerçekçi bir hale bürünmüştür. Grafiklerin kalitesi arttırılıp, seslerin oyuna olan uyumu bir simülasyon oyunu için on yıldızı haketmektedir.

Gerçek haritalar üzerinde, yük taşımacılığı yapacağınız tırlar lisanslı ve aynısı olarak karşımıza çıkıyor. Bilinen tır markalarından olan Scania, MAN, Renault’un araçlarını seçebilir ve onlara istediğiniz şekilde modifiye uygulayabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler tırın performansında etki gösterecek ve mesafeleri daha kısa sürede almanızı sağlayacaktır.

Oyundaki ticaretinizin tamamen güven üzerine kurulu olacağından, sizden istenilen sürede malları gerektiği yere ulaştıracak ve paraları kazandıktan sonra şirketi büyüteceksiniz. Oyun içerisinde 70’e yakın şehir olduğundan kıtalar arası geçişler yapacak uzun yolculukta başa gelen zorluklar yüzleşeceksiniz. Sevkiyatlarınızı belirtmiş olduğunuz sürede ulaştırdığınız taktirde size olan güven artacağından daha büyük işlere imza atabilme şansınız doğacaktır.

Grafikleri sayesinde ön plana çıkmayı başaran Euro Truck Simulator 2 ile kamyon kullanma deneyimini yaşayın. Türk oyunseverlerin dizayn etmiş oldukları Türkiye Moduyla beraber kendi ülkemizin gerçek yollarında oyunu oynayıp, bağımlılık derecesini arttırabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 5 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici SCS Software
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Euro Truck Simulator 2 için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?