Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Sürücü Güncelleme Programı

DriverScanner, bilgisayarınızdaki eksik sürücüleri bulmaya ve yüklü olanları yedekleyerek bir daha ki sistem kurulumlarında sizleri uğraştırmamaya yarayan bir programdır. Eksik sürücüleri bulduktan sonra internet sitesine bağlanarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

DriverScanner ile bilgisayarınızda yüklü bulunan tüm driverları en son versiyonlarına güncelleştirebilir ve yeni güncellemeler çıktığında haberdar edilirsiniz. Yedekleme özelliği yardımıyla sorun oluşması durumunda sisteminizi en son çalışan konumuna döndürebileceksiniz.

Programın kullanımı ise oldukça kolaydır. Ana menüde bulunan “Start Scan” tuşuna basmış olduğunuzda sistem taraması başlayacaktır. Ardından eksik sürücüler ve yeni versiyonu çıkmış olanlar listelenecektir. Buradan sonra ister güncellemeleri yaparsınız isterseniz de eksik olanların kurulumunu bitirirsiniz.

Backup kısmından ise yedekleme işlemlerinizi yapabileceksiniz. Karşınıza çıkan listede sisteminizde yüklü olan sürücüler gözükmektedir. Buradan hepsini veya ayrı ayrı bir kaç tanesini seçebilir, onların yedeklenmesi sağlarsınız.

Restore kısmından ise daha önceden yedeğini oluşturduğunuz sürücülerin, geri yüklemesini yapacaksınız. Seçtiğiniz dosyadan kısa süre içerisinde geri yükleme yapılacaktır. Geri yükleme tamamlandıktan sonra güncel olmayanlar karşınıza çıkacaktır.

İndirmiş olduğunuz yazılım kullanım kısıtlamalı versiyondur. Bu versiyonda sizlere güncelleme yapılması gereken sürücüler gösterilecek ancak program içerisinden yapılmayacaktır. Dilerseniz yaklaşık 30$ karşılığında satın alabilirsiniz.

DriverScanner
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 2 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici UniBlue
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

DriverScanner için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?