Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Grafik Tasarım Programı

CorelDRAW Graphics Suite 2018, grafik tasarımı ile uğraşmakta olan kişilerin yakından tanıdığı ve bu alanda sektörün en önde gelen yazılımlarındandır. Profesyonel anlamda grafik tasarımı yapanların rahatlıkla kullanabileceği Graphics Suite, en yakın rakibi olan Photoshop ile yıllardır  büyük çekişme içerisindedir.

CorelDRAW Graphics Suite sizlere grafik tasarımı ortamını sorunsuz bir şekilde sunmanın yanısıra, geliştirilmiş olan web sitesi hazırlama aracı ve yenilenmiş fotoğraf düzenleme metotlarını beraberinde getirmektedir.

Photoshop ile Coreldraw arasında seçim yapmakta zorlananlara tavsiyemiz hangisiyle başladıysanız onunla devam edin olacaktır. Çünkü iki programın yapabildikleri neredeyse aynıdır. Bu sebepten ötürü sizin işinize yarayanı tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

CorelDraw özellikle matbaalarda, reklam atölyelerinde, kurumsal firmalarda ve promosyon ürünü satışı yapan kişilerin sıklıkla kullanmakta olduğu bir yazılımdır. Web sitelerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmenizin yanı sıra, el ilanları tasarlayabilir, tabela çizimleri yapabilir, broşür, ajanda, kalem vs. tarzında promosyonların kişiye özel olmasını sağlarsınız.

CorelDRAW Graphics Suite artık karşınıza 64bit destekli olarak geldiğinden 64 bit işlemci mimarisine sahip bilgisayarlarda daha stabil bir şekilde çalışabilmektedir. Program size fazlasıyla para kazandıracağı için lisansı yaklaşık 750 € gibi bir ücrete tekabül etmektedir. İndireceğiniz versiyon 15 günlük deneme sürümü olduğundan süre dolumundan sonra satın almanız gerekiyor. Kullanmak istemeyenlerin sisteminden silmesi yeterli olacaktır.

CorelDRAW Graphics Suite
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 0 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Corel
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

CorelDRAW Graphics Suite için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?