Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Bilgisayar Temizleme Programı

Combofix programını bir cankurtaran olarak tanımlarsak doğru bir tanım yapmış oluruz. Çünkü bu program anti virüs programlarının bile ulaşmakta güçlük çektiği yerlere girip zararla dosyayı silmektedir. Windows işletim sisteminin en önemli parçalarının olduğu klasör olan system32 klasörüne girmek oldukça zordur. Bir virüs programı eğer bu klasör içinde bir virüs bulduğu zaman bunu yok etmesi oldukça zor hale gelmektedir. Bunun için o virüs klasörün içinde kalır ve zamanla bilgisayarın performansını etkilemektedir.

Bahsettiğimiz bu virüs acaba nedir? Amvo. exe adı verilen virüs bilgisayar için oldukça zararlı bir virüs türüdür. Bu virüs türünün en önemli özelliği biraz önce bahsetmiş olduğumuz system32 klasörüne girmesi ve burada gizlenmesidir. Aynı zamanda kendini kopyalama özelliğine sahip olan virüsü bu yüzden anti virüs programlarını bulamamaktadır ve yok edilememektedir. Ancak combofix denilen cankurtaran program sayesinde bu bela virüsten zahmet etmeden kurulmanız mümkündür.

Bilgisayarın performansını oldukça düşüren bir virüs zamanla bilgisayarınızı çalışmaz hale getirmektedir. Gizlenen bu virüs dosyasını gizli dosyaları aç komutuyla da bulamamaktasınız. Bu durumdan sonra yapmanız gereken tek şey combofix programını indirip, kurulumu yaptıktan sonra gerekli işlemlerin yapılması için programı açmaktır.Programı indirip kurmaya başladıktan sonra sizin de farkını görmeniz uzun zaman almamaktadır.Programın kurulumu bittikten sonra daha fazla performans verdiğini gözlerinizle göreceksiniz.

Combofix, başta amvo.exe ve kavo.exe gibi sisteminize bulaşarak silinmesi zor hale gelen, sinir bozan zararlıları yoketmek için başarılı bir araç olmaktadır. Ücretsiz olarak dağıtılmakta ve siz açtıktan sonra otomatik olarak tarama işlemlerini gerçekleştirerek sisteminizi optimize edecektir.

Combofix
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 16 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici sUBs
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Combofix için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?