Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

İnternet Hızlandırıcı

Internet bağlantınızı optimize ederek daha hızlı bir şekilde sayfaların açılmasını sağlayan cFosSpeed, aynı zamanlarda online oyun oynamakta olan kişilere ilaç gibi gelecektir. Ping internet bağlantınızın izin verdiğinden biraz daha alt seviyeye çekilecek ve rakiplerinize göre şansınız daha fazla olacaktır. Gecikme süreleri dengelenecek, veri hacmi arttırılacaktır.

İnternet Hızlandırma Programı cFosSpeed

cFosSpeed, net üzerinde ses, müzik dinleme ve video izleme hızlarını ayarlayıp daha hızlı bir şekilde yüklenmesine yardımcı olmaktadır. Mobil ağlar üzerinden bağlanmakta olanlar da aynı bilgisayar kullanıcıları gibi internet hızlandırıcı cFosSpeed’i rahatlıkla kullanabilirler. Download / Upload hızları en yüksek seviyede tutulurken internet hızınız maksimuma çıkarılacaktır. Böylelikle aynı anda iki işinizi birlikte yürütebilirsiniz.

Farklı programların diğerlerinin önüne geçip internet bağlantısını zayıflatmasına engel olacak olan cFosSpeed en çok online oyun meraklılarının işine yarayacaktır. Siz oyununuzu oynarken arkaplanda devam etmekte olan indirme işi eğlencenizi bozamayacaktır. Trafiklerin nasıl yönetileceğini bilmiyorsanız yardım menüsünden bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak dağıtılmakta olan cFosSpeed tüm internet bağlantılarında sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Yeni tasarlanan durum penceresi yardımıyla hangi verileri kimlerin internetten temin ettiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

cFosSpeed Nasıl Kullanılır ?

cFosSpeed kullanımı ile ilgili videomuzu aşağıda bulabilir ve hemen kurarak internet hızlandırma keyfini yaşayabilirsiniz.

cFosSpeed
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 8 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici cFos Software
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

cFosSpeed için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?