Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

MP3 - Müzik Dinleme Programı

Yeni bir müzik çalma programı ile karşı karşıyayız. Aslında piyasaya çıkış tarihi yeni olmayan aimp programının winamp ın yerini alacağı uzun zamandır konuşulmaktadır. Bunun başlıca nedenlerinden biri winamp’ın artık piyasada olmamasıdır. Kısa süre önce bizzat winamp yöneticilerinden yapılan açıklama doğrultusunda winamp ın artık geliştirilmeyeceği açıklanmıştır. Bu açıklamadan sonra yılların devi diye tabir edebileceğimiz winamp’ın yerini alacak bir program olarak aimp gösterilmektedir. Müzik programlarının çok ram harcaması ve sistemi yorması oldukça fazla tartışılan bir konudur. En önce bunu gideren aimp programı çok az ram kullanarak sistemi hiç bir şekilde yormamaktadır. Rahat bir şekilde programı kullanmak istiyorsanız kesinlikle aimp i tercih etmelisiniz. Aimp programının en önemli özelliklerinden biri gelişmiş ara yüzü ve kullanışlı menüsüdür.

Rus firmanın bir ürünü olan aimp müzik programı aynı zamanda ses kayıt ve müzik dönüştürücü eklentileriyle gelmektedir. Radyo ve müzikleri kategorize eden aimp bu sayede kullanıcılara rahat bir geçiş imkânı sağlamaktadır. Eğer artık sisteminizi yoran bir program yerine rahat ve kullanışlı bir program kullanmak istiyorsanız kesinlikle aimp programını tercih etmelisiniz.

Kolay ara yüzüyle kullanıcılara mükemmel bir rahatlık sağlayan aimp indir size adeta bir müzik şöleni sunmaktadır. Sizde bu programı kullanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey programı indirmektir ve programı indirdikten sonra dediklerimize sizde hak vereceksiniz ve programı her zaman kullanacaksınız.

Ücretsiz olması ve Türkçe dil desteğiyle birlikte gelmesi sebebiyle son zamanlarda çoğu medya dosyası oynatma aracını geride bırakmıştır. Programı görev çubuğuna indirdiğinizde ise arkaplanda sizi rahatsız etmeden çalışmaktadır. Ekranın sol alt kısmında programa ait ufak çubuğu görebilir ve buradan yönetmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

AIMP
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 127 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici AIMP DevTeam
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

AIMP için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?