Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Resmi Yazıya Dönüştürme - OCR Programı

Alanında lider ve en çok tercih edilen OCR programı olan Abbyy FineReader, taranmış belgeleri yazıya dönüştürmeye yarayan bir programdır. Etkili ve performansı üst düzeyde olan bir yapıya sahip Abbyy FineReader, özellikle son 11 sürümünden sonra yeni özellikler ve sistem geliştirmeleri ile birlikte daha da yükselen Abbyy FineReader, kullanıcıların beklentilerini karşılamasının yanı sıra en azından deneme sürümünün ücretsiz olması da harkulade bir durum.

Sıfır hata ve kusursuz hız ile işlemlerinizi gerçekleştiren Abbyy FineReader diğer rakiplerine oranla %50 daha hızlı çalışmaktadır.

Gerektiği zamanlarda güncellemeler yaparak kullanıcılarına en üst düzey verim sağlamayı hedefleyen program, bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir.

Abbyy FineReader toplam 189 dilde belge tarama hizmeti sunmasıyla da alanında ön plana çıkmaktadır.

Kolayca e-kitap oluşturma, kusursuz performans ve sıfır hata, sağlam arayüz ile kolay işlem yapma, belge bölme ve benzeri bir çok işlemi en hızlı ve sıfır hata şeklinde yapıyor bu hususlarda Abbyy FineReader programını vazgeçilmez ve alanında lider olmasını sağlıyor.

Alanında lider ve bu liderliği de kolay kolay bırakmayacak gibi görünen Abbyy FineReader indir, dünyada ve Türkiye’de önemli bir çok kurumsal veya bireysel kişiler tarafından da sıklıkla kullanılan bir program yapısına sahiptir.

Yazılımın işinize fazlasıyla yarayacağını düşünüyorsanız kendi sitesi üzerinden satın almanız yeterli olacaktır. Yaklaşık 130 € gibi bir ücrete satılan programın size getirisini düşünün bu ödeyeceğiniz paranın az olduğuna emin olabilirsiniz. Bu işlevi gören farklı yazılımlar olsa da aralarında en iyisi Abbyy FineReader olarak göze çarpmaktadır.

Abbyy FineReader
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği TR / EN
  • Toplam İndirilme 179 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Abbyy
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Abbyy FineReader için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?