Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

City Car Driving

Ehliyet almadan önce bilgisayar üzerinde araba kullanma eğitimi almak, gerçek trafiğe çıkarak başınıza gelecekler hakkında tecrübe edinmek istiyorsanız bu oyun sizin tüm sorunlarınızı kökünden çözecektir. Şehir içinde trafik kurallarına göre seçmiş olduğunuz aracı kullanabilir ve direksiyon sınavlarında sıkıntı yaşamadan geçebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda takılı olan direksiyon sistemi varsa oyundan daha fazla zevk alacağınızın garantisini veriyoruz.

Araba Kullanma Simülasyonu hayatında daha önceden hiç direksiyon başına oturmamış kişileri bile kısa sürede hazır hale getirecektir. Ayrıca araba kullanmayı bilenler bile gerçek dünyada yapmak isteyipte yapamadıklarını oyunda yapabilirler. Sizlere özel olarak yayınlandığımız bu oyunda Dünya’da en çok sevilen simülasyonların başında gelmektedir.

Şehir trafiği içerisinde uymanız gereken kuralların hepsini oyunda bulabilirsiniz. Yapmış olduğunuz hatalar sonucunda oyun size bilgi verecektir. Mesela kırmızı ışıkta geçtiğinizde, hız limitlerini aştığınızda, bölünmüş yollarda karşı şeride geçtiğinizde, yaya kaldırımını kontrol etmediğinizde tabelanıza eksi puan olarak yansıyacaktır.

Oyunun grafikleri ve sesleri kalite üzerine değilde araç kullanımına yönelik olduğundan dolayı fazla üzerinde durulmamış. Ancak gerçekçiliği sayesinde kendine bağlamayı başarmaktadır.

Aşağıda oyun ile ilgili fikir sahibi olabileceğiniz video yayınlanmaktadır. Oyunu indirmeden önce izleyebilir ve beğendiğiniz taktirde hemen yükleme işlemine ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

3D Araba Kullanma Simülasyon Oyunu
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 213 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Forward Development
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

3D Araba Kullanma Simülasyon Oyunu için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?