Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

gizli dosyalar

Günümüzün en fazla tercih edilen akıllı cihazlarından olan android kullanıcıları tarafından en fazla merak edilen ve hakkında bilgi alınmak istenen ayrıntılardan biri de android cihazlardan gizli dosyalar nasıl görünür yapılır ayrıntısıdır. Dilerseniz makalemizin de ana konusu olan çokça merak edilen bu konumuz hakkında hemen bilgiler sunalım.

Android cihazlarda gizli dosyaların görünür yapılması oldukça basittir. Birkaç basit adımların gerçekleştirilmesi sayesinde android cihazlarda gizli dosyalar kolay bir şekilde görünür hale getirilebilmektedir. Şimdi çokça merak edilen bu konu hakkında hemen bilgiler sunalım.

Android Cihazlarda Gizli Dosyaları Görünür Yapmak İçin Uygulanması Gereken Basit Adımlar İse Şunlardır;

* İlk olarak cihazdan ”dosya yöneticisi” aktifleştirilmelidir.
* Bu işlemden hemen sonrasında ise sağ üst köşede yer alan ”…” şeklindeki kısma dokunarak ”gizli dosyaları göster” sekmesine dokunulduğunda artık android cihazlardan gizli dosyalar kolay bir şekilde görünür bir hale dönüştürülebilmektedir.

Yukarıdaki basit adımları uygulama konusunda zorluk yaşarsanız konu hakkında yeterli bilgisi bulunan başka bir android kullanıcısından destek talep edebilirsiniz.

Görüldüğü üzere android cihazlarda gizli dosyaların görünür hale gelmesi birkaç kolay adımlar sayesinde mümkün olabilmektedir. Bu konu hakkında birçok internet sitelerinde oldukça karmaşı bilgilerin sunulabildiğini buradan belirtmekte faydalar görmekteyiz.

Dolaysıyla android kullanıcılarının zorlanmaması açısından bu konu hakkında en pratik çözüm yolunu makalemiz üzerinden sunmaktayız.

Android cihazlarda gizli dosyalar nasıl görünür yapılır hakkında sizlere bilgiler sunduktan sonra makalemizi burada tamamlamaktayız.

Benzer Yazilar

Android’de Gizli Dosyalar Nasıl Görünür Yapılır? için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

ÖNE ÇİKAN GALERİLER